Alex de Souza’dan Fenerbahçe’ye Darbe! O İsim İçin Harekete Geçti!

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza Antalyaspor’la Süper Lig’e geri dünüyor. Gelecek sezon akdeniz ekibinde teknik direktör olarak göreve başlayacak olan Souza’dan çarpıcı bir hamle geldi. Brezilyalı teknik direktörün, eski takım arkadaşı Semih Şentürk’ü ekibinde istediği öne sürüldü.

ALEX DE SOUZA’NIN İLK HAMLESİ SEMİH ŞENTÜRK

Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre, Alex de Souza’nın eski takım arkadaşını, Antalyaspor’da teknik ekibine dahil etmek istediği aktarıldı.

Semih Şentürk, Fenerbahçe’nin U19 Takımı’nda teknik direktörlük görevini yürütüyor.

“TÜRKİYE’YE DÖNÜYORUM”

Antalyaspor’da Alex döneminin başlaması kısa süre önce resmi olarak açıklanmıştı. Antalyaspor’un resmi hesabından paylaşılan bir videoda taraftarlara seslenen Alex de Souza şu sözleri dile getirmişti:

“2004 yılında Türkiye’ye ilk adımımı attım. Hem sportif hem de bireysel anlamda hayatımın en harika anılarını biriktirdim. Bugün 20 sene sonra Antalyaspor için Türkiye’ye yeni anılar eklemek için dönüyorum. Bu sefer sahanın kenarında Antalyaspor’un teknik direktörü olarak. Hazır mısın Antalya? Ben geliyorum. Seversin.” Alex, açıklamasının sonundaki ‘Hazır mısın Antalya? Ben geliyorum. Seversin’ sözlerini Türkçe söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir